Letecká a výšková fotografie pro firmy

Nabízíme letecké a výškové fotografie pro firmy, developery,  sportovní kluby a další organizace.

Letecká a výšková fotografie pomůže efektně propagovat každý objekt, zejména je vhodná tam, kde je objekt nefotogenický ze země – buď  je obklopen jinými objekty, nebo je sám příliš plochý a ze země nezajímavý. Nabízíme letecké fotografie z letadel i letecké fotografie z bezpilotních prostředků. Paradoxně levněji a kvalitněji obvykle vychází letecká fotografie z letadla, neboť do ceny zakázky se nepromítá cena dopravy.

Letecká fotografie průmyslových areálů je mimořádně vhodná především pro tento typ staveb (klikni pro ukázku):


Naše nabídka výškové a  letecké fotografie:
  • fotografie z malé výšky (do 45 m)
  • přesné výškové časosběrné snímky 
  • reklamní letecké fotografie areálů
  • náročné šikmé letecké snímky podle GPS, s důrazem na kvalitu osvětlení, pořízené ze stabilního letounu z dohodnuté výšky.
  • specializované letecké snímky podle GPS, s důrazem na nejvyšší kvalitu,  pořízené z helikoptéry z libovolné výšky, rozlišení tisková A1 dpi
  • kolmé letecké snímky a ortomapy
.
Nabízíme kompletní servis zpracování zakázky:
  • ve spolupráci se zákazníkem vstupní analýzu, na požádání přímo na místě, určení polohy v terénu, světelných podmínek
  • určení a zajištění vhodného prostředku podle místních dispozic (vysokozdvižná plošina 6-45m, bezpilotní vrtulník, letadlo)
  • fotografickou realizaci zakázky  (výškové a letecké fotografování ze zvoleného prostředku)
  • fotografickou postprodukci a finální zpracování (výroba fotografií a velkoplošních tisků, grafické zpracování, ofsetový tisk).
Cenová politika:
Snažíme se vždy o nejlepší a přijatelné ceny. Cenu ale tvoří několik proměnných položek a nelze ji stanovit paušálně.
Rozhoduje vzdálenost fotografovaného objektu, použitá letecká i fotografická technika a náročnost na kvalitu zpracování. Je tedy vždy nutná individuální kalkulace.
V obecné rovině lze říci, že nabízíme nejlevnější letecké fotografie již od 500 Kč (v zakázce o více fotografiích).

LETECKÉ  FOTOGRAFOVÁNÍ:
Průměrná cena zakázky leteckého fotografování za standardní šikmé letecké snímky se pohybuje kolem 4-6.000 Kč (za zakázku-výběr z 10-20 leteckých foto) v okolí Prahy, ve vzdálenějších oblastech pak o něco více, neboť se započítávají přelety.
V Praze je pak průměrná cena za letecké fotografie vyšší- cca 8-15.000 Kč za zakázku (10-20 leteckých  foto), neboť je nutné použít dvoumotorový letoun a který se musí pohybovat ve stanovených koridorech kvůli bezpečnosti letového provozu.

LETECKÉ FILMOVÁNÍ:
Cena za letecké filmování  (FULL HD) se stanovuje individuálně podle typu zakázky. Ceny závisí na požadavcích zákazníka- především časovou a stabilizační náročnost.

Pozn.: Uvedené ceny za letecké fotografování jsou součtem položek za dopravu, letový čas, fotografa, základní fotografickou postprodukci cca 10 foto, autorská práva. Jsou uváděny bez DPH.

Letecká fotografie průmyslových areálů firem na zakázku